Chcete přestat kouřit? Vyzkoušejte antinikotinový program BICOM

Počítačem řízená metoda odvykání kouření je prováděna pomocí přístroje Bicom Optima. Jedná se o nejmodernější přístroj, který pracuje na bázi elektromagnetického působení, tzv. biorezonance. V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda léčby mnoha symptomů v mnoha zemích, například při odvykání kouření.

BICOM - Antinikotinový program

Hlavní výhody:

 

Úspěšnost metody je uváděna přibližně 80%. Někteří terapeuti uvádějí až 95%.

Jak to funguje?

Základy biorezonanční terapie nalezneme v kvantové fyzice a biofyzice. Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak i částicový charakter. To znamená, že každá část těla, každá buňka, ale i viry, bakterie, toxiny, nikotin, dehet, atd. mají elektromagnetické vyzařování.

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se uvolňují z tkání do volné formy, a proto je velmi důležité po terapii zvýšit přísun tekutin, aby došlo k vylučování toxických látek z těla. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Na odvykací kúru je nutné donést poslední vlastní nedopalek cigarety (vykouřené těsně před terapií - není možné přinést nedopalek s popelem v krabičce s sebou), nebo náplň elektronické cigarety. Před zákrokem nedoporučujeme jakkoliv kouření omezovat. Asi třetina této poslední nedokouřené cigarety včetně popela bude použita při terapii eliminace-odvykání kouření . Důležité je se v den terapie vyvarovat požití alkoholu a kofeinových nápojů.

Proces trvá 75 minut, může ho podstoupit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Potřeba kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. Prodloužení efektu léčby se docílí pomocí čipu, na který se celá léčba během terapie nahrává.

BICOM - Antinikotinový program

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost léčby svojí sebekázní a odpovědností, neboť tato metoda neodstraní motorické a sociální návyky, které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření. Proto doporučujeme:

Možné krátkodobé reakce:

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela vymizí nejpozději do 2 týdnů od provedení zákroku. V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně (druhý zákrok je do 30 dnů zdarma).

Upozornění:

Biorezonanční léčba se nedoporučuje těhotným ženám a osobám s aplikovaným kardiostimulátorem.

 

Zde si můžete spočítat, kolik ušetříte tím, že si odvyknete kouřit.

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME: 377 531 655 / 602 690 881

Cena: 1 200,- Kč

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655