Bicom Energy - regenerace těla a vyrovnaná mysl

K doplnění celostního přístupu v prevenci a léčbě onemocnění Vám nabízíme produkty pro regeneraci těla a vyrovnanou mysl od firmy Energy, jejímž jsme konzultačním centrem. S výběrem produktů Vám rády pomůžeme na základě našich znalostí a zkušeností nebo vystestujeme na přistroji Bicom.   

Základním pilířem nabídky je Pentagram® bylinných koncentrátů, který je založen na celostním přístupu k člověku, který respektuje, že tělo a mysl jsou navzájem propojeny. Vychází z prastaré teorie jin-jangu a pěti prvků, do které jsou vloženy nejnovější poznatky moderní vědy. Přípravky účinkují v lidském organismu ve dvou hlavních úrovních. Prostřednictvím fytoterapie přímo ovlivňují jednotlivé tělesné orgány, zatímco homeopatické složky působí na řídicí podkorová centra v mozku a ovlivňují samotnou příčinu onemocnění. Pět bylinných koncentrátů je složeno tak, aby korespondovaly s energií pěti základních přírodních prvků a napomáhaly uvést všechny životní pochody v těle do rovnovážného stavu: Regalen – Dřevo, Korolen – Oheň,  Gynex – Země, Vironal – Kov, Renol – Voda. 

Energy - Pentagram

Nadstavbou bylinných koncentrátů jsou bioinformační krémy Pentagramu®, které rovněž odpovídají energiím pěti prvků: Protektin – Dřevo, Ruticelit – Oheň, Cytovital – Země, Droserin – Kov, Artrin – Voda. Pečlivě vyladěná kompozice obsahuje výjimečných 50 % bylinného extraktu a vysoký podíl výživných a ochranných látek. Důležitou součástí je třetihorní termální voda, humáty se silným protizánětlivým účinkem a výtažky ze vzácných pryskyřic (myrha, kadidlo, Croton lechleri), jež zajišťují maximální regenerační efekt. Krémy Pentagramu® jsou výjimečné nejen svým složením, ale i možnostmi terapeutického využití. Snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky a odtud do tkání. Pozitivně tak ovlivňují nejen samotnou pokožku, ale prostřednictvím energetických drah i hluboko uložené orgány a jejich soustavy.

Energy - Pentagram
 

Solitérní bylinné koncentráty
Energy - Solitérní bylinné koncentráty

Ostatní bylinné koncentráty
Energy - Ostatní bylinné koncentráty

Obrana proti infekci
Po objevení penicilinu si lidé mysleli, že vymýtí bakteriální infekce. Dnes se stále zřetelněji ukazuje, že příroda dokázala antibiotické vychýlení rovnováhy ustát, a dokonce začínají mít mikrobi v tomto boji navrch. Není divu. Většina onemocnění z nachlazení je virového původu, přesto se léčí často antibiotiky. Výsledkem je nárůst alergií a rezistence mikrobů na léky. Je zřejmé, že používání antibiotik je třeba přísně zvažovat a na čase je hledat nové cesty, jednou z nich mohou být Energy produkty.

Energy - Ochrana proti infekci

Humátové přípravky na vnitřní a vnější používání obsahují výtažky z rašeliny, tzv. humáty, které mají významný vliv na očistu organismu. 

Energy - Humátové přípravky

Další přírodní produkty
Energy - Další přírodní produkty

Přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů i minerálů mají oproti uměle vyráběným formám nesporné výhody. V přírodě se nacházejí tyto prvky vždy v harmonii s dalšími látkami, které ve výsledném komplexu hrají nezastupitelnou roli. Jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují jejich účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost.
Energy - Zdroje vitaminů i minerálů

Probiotické kultury bakterií pomáhají v trávicím traktu člověka udržovat zdravou mikroflóru, která je důležitá pro správné trávení a dobrou imunitu. Probiotika brání množení choroboplodných mikrobů, především bakterií a plísní, ve střevním traktu i celém organismu. Kromě toho hrají roli při prevenci vzniku nádorů a potravinové alergie. Jsou vhodná jako doplněk léčby antibiotiky, užívají se v jejím průběhu i po ní.
Energy - Probiotické kultury bakterií

Koupele a antiseptické produkty
Energy - Koupele a antiseptické produkty

Nejrůznější životní situace nás často vychylují z rovnovážného stavu a nebývá vždy snadné vrátit se zpět do středu, do původní, výchozí pozice sebe sama. Nejjednodušší cesta k této rovnováze vede přes drobné denní rituály. Pentagram® mýdla a šampony Droserin, Protektin, Artrin, Cytovital a Ruticelit obsahují stejně jako bioinformační krémy bylinné extrakty, čisté přírodní silice a třetihorní termální vodu. Mají nejen příznivý účinek na pokožku a vlasy, ale přes energetický systém akupunkturních bodů a reflexních zón ovlivňují i naši celkovou zdravotní kondici a zpracování emocí. Jejich výhodou je, že působí šetrně a jejich složení je v nejvyšší možné míře přírodní.

Energy - Mýdla a šampony

Mycosynergy

Základním principem řady Mycosynergy je mykoterapie, tedy využití mimořádných vlastností vybraných druhů hub, ve spolupůsobení s další významnou složkou, kterou představuje fytoterapie. Cíleně vybrané bylinné extrakty posilují účinek vitálních hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. Výsledným produktem jsou vyvážené, dobře tolerované přípravky s vysokým a jasně definovaným působením.

Dalšími produkty jsou Zelené potraviny, někdy označované jako superpotraviny, které pocházejí z čistě přírodních zdrojů s minimální mírou úpravy a jejich význam spočívá v obsahu rozmanitých nutričních prvků. Jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus. Bylinné čaje, vlasová kosmetika, zubní pasty, pěstící kosmetika, beauty Energy, kosmetické oleje a veterinární produkty pro Vaše mazličky. 

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte.


22.11.2023

Biorytmická kaše Buddha essence

Čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše Buddha essence respektuje klíčové potřeby a biorytmy organismu

Více informací »


22.11.2023

Biorytmická kaše Gaja essence

Gaja essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny.

Více informací »


16.10.2023

Jak a čím si pomoci při angíně

S příchodem podzimu a nastupujícími chladnými a vlhkými dny je naše tělo vystavováno zvýšenému náporu. Jak si pomoci při angíně?

Více informací »


23.05.2022

Mycohepar - mimořádné vlastnosti vybraných druhů hub

Mycohepar - využijte mimořádné vlastnosti vybraných druhů hub pomocí vyváženého komplexu vitálních hub a bylinných extraktů.

Více informací »


07.12.2021

Mycoren - přispívá k harmonizaci ledvin, prostaty a močového měchýře

Mycoren obsahuje vyvážený komplex vitálních hub a bylinných extraktů a přispívá k harmonizaci ledvin, prostaty a močového měchýře.

Více informací »


09.11.2021

Mycopulm přispívá k harmonizaci dráhy plic a tlustého střeva

Mycopulm obsahuje vyvážený komplex vitálních hub a bylinných extraktů a přispívá k harmonizaci dráhy plic a tlustého střeva.

Více informací »


01.10.2021

Kolagenový nápoj QI Collagen

Velmi účinný kolagenový nápoj díky zesílenému efektu působení 3 složek

Více informací »


30.09.2021

QI coffee je víc než jen káva.

QI coffee je víc než jen káva. Neumíte si představit, že by váš den měl začínat bez kávy?

Více informací »


11.10.2019

Vyčisti své tělo s humátovými přípravky!

Připravte své tělo na zimní období s humátovými přípravky, které na sebe vážou těžké kovy, toxiny, látky organického i anorganického původu!

Více informací »

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655