Informace o zdravotním zařízení DIEKO, s.r.o. Plzeň

Historie

Společnost DIEKO, s.r.o. byla založena v roce 1994 na základě privatizačního projektu v objektu bývalého ředitelství Polikliniky Severní předměstí Plzeň. Postupně tak začalo vytváření víceoborového ambulantního zdravotnického zařízení. Nosným oborem tohoto nového zařízení bylo poskytovat kvalitní, odbornou péči a léčbu pro nemocné s cukrovkou.

V objektu na počátku vznikly tři diabetologické ordinace s odpovídajícím zázemím a postupně se činnost rozšířila i o obor logopedie a obor lékařské kosmetiky. Posléze do zařízení přibyly i interní a kožní ambulance.

Ve dvorním traktu vznikly přístavbou prostory, kde se nyní nachází lékárna. Lékárna se kromě běžné nabídky zaměřuje hlavně na léky a přípravky navazující na lékařské obory a služby provozované v zařízení.

Společnost DIEKO, s.r.o. také zajišťuje svoz infekčního odpadu a biologického materiálu k vyšetření do laboratoří Městské nemocnice PRIVAMED od lékařů z pracovišť z oblasti celého města. Naši lékaři a sestry se dále vzdělávají a pravidelně se zúčastňují seminářů a školení, pořádaných Českou diabetologickou společností.

Současnost

V současné době se v našem zdravotnickém zařízení poskytují další služby v oblastech léčebné kosmetiky a francouzské kosmetiky PAYOT, pedikúry zaměřené na diabetiky, zdravotní lymfodrenáže, fyzioterapie a masáže, biorezonance pomocí přístroje Bicom Optima II. generace.  Zde si mohou přijít lidé odpočinout a udělat něco pro své zdraví. 

Nově plánujeme rozšíření kosmetiky o přírodní kosmetiku Dr.Hauschka.

V celém našem zdravotnickém zařízení je umožněn bezbariérový přístup pacientům a klientům. K dispozici je také nově vybudovaný výtah do všech pater budovy.

Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů

Informace pro pacienty o zpracování osobních údajů podle nové evropské směrnice najdete zde.

 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655