i DIA pedikúra, manikúra, masáže - Pavlína Peláková

STAREJTE SE O KRÁSU SVÝCH RUKOU A NOHOU. ZVEME VÁS DO SALÓNU LÉČEBNÉ MANIKÚRY A PEDIKÚRY! VÍTÁME ŽENY I MUŽE.

CO NABÍZÍME:

Pedikúra:

Úvod do pedikúry »

Ceník služeb pedikúry zde » (PDF 69kB)

Členství v České podiatrické společnosti:

Pro klienty a pacienty s diabetem mellitus provádíme specializovanou pedikúru.

Na každé 10. ošetření poskytujeme slevu!

TOP značky, které používáme v našem salónu:

                       

Masáže:

Ceník masáží zde » (PDF 103kB)

Manikúra:

Ceník služeb manikúry zde » (PDF 114kB)

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME:  606 904 715

Mykózy (infekce vyvolané houbami, lidově „plísně“)

 

Kuří oka

  

Otlaky

      

Nehtová protetika

Nehtovou protetiku bychom zjednodušeně mohli popsat jako obnovu či doplněni nehtu. Jedná se o moderní, jednoduchou a dokonalou metodu, která klientum opraví mnohé deformace nehtů. Ošetřený nehet lze upravit tak, že defekt na nehtu lze mnohdy stěží rozpoznat. Náhradní nehet je vytvořen z pryskyřice, která se používá i ve stomatologii, nebo speciálních gelů. Tento materiál je obvykle dobře snášen, nealergizuje a svými vlastnostmi je téměř identický skutečnému nehtu. Nehet lze také vyrobit ze speciálního materiálu, který se upraví do požadovaného tvaru a ke zbytku původního nehtu se připevní pomocí pryskyřice.

Mnoho deformací nehtů způsobuje nevhodná obuv, nesprávná úprava nehtů, traumatické stavy, genetické predispozice nebo některá onemocnění, např. mykotická, či některé infekční nemoci. Nejčastěji zhotovujeme nehtovou náhradu po různých traumatech či ne zcela povedených operačních zákrocích, kdy nehtová ploténka nedoroste do původní délky, případně její růst se zastaví v určité části. Abychom mohli provádět nehtovou protetiku, je nutné kotvit nový nehet alespoň na jedné třetině původní délky nehtu. Základna musí být pevná a stabilní. Nehet nesmí být mykotický ani nesmí být přítomné bradavice či jiná infekční onemocnění.

Zarůstající nehty

Rovnání nehtů

Rovnání nehtů je nejzásadnější odborností každého podologa. V zahraničí je or-tonyxie nedílnou součástí podologického vzdělání a její význam v případech zarůstání nehtů je téměř nepopsatelný. Jestliže jste měli zarostlý nehet, prodělali jste několik chirurgických zákroků a po mnoha letech vám pomohlo až rovnátko na nehty, dáte mi za pravdu, že je to metoda takřka geniální. Nehtová rovnátka jsou ve světě známá již od roku 1873. Tehdy nechal pan Edward E. Stedman v americkém státě Ohio patentovat svůj první rovnací aparátek. Byl z ortodontického drátu a položil tak základy jedné z nejdůležitějších pedikérsko-podologických dovedností. Od té doby vznikla celá řada rovnacích aparátků, které se liší zejména způsobem připevnění k nehtu, ale i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Prakticky je ale princip vždy stejný. Základní principy uplatňované při rovnání nehtů jsou čas a síla rovnání. Rovnání nehtů s dlouhodobým nebo trvalým účinkem dosahujeme tehdy, působíme-li na nehet malou silou, ale dostatečně dlouhou dobu. Je to přesný opak chirurgického zákroku. Z hlediska dlouhodobé perspektivy je tedy konzervativní neinvazní metoda rovnání daleko efektivnější.
Název nehtové rovnátko bylo jako první v České republice zavedeno do praxe v roce 2009, inspirováno původní profesí zubního technika s nástavbovou specializací v oboru čelistní ortopedie. 
 

 

 


30.05.2019

Nehtová plíseň (mykóza) - co ji způsobuje a jak ji léčit?

Nehtová plíseň (mykóza) postihuje hlavně prsty dolních končetin. Co ji způsobuje a jak ji léčit?

Více informací »


22.02.2019

Připravte se na jaro a využijte 10% slevy na první ošetření

Připravili jsme pro Vás možnost využití 10% slevy na první ošetření na oddělení pedikúry, manikúry a masáží.

Více informací »


21.01.2019

Sportovně rekondiční masáže

Sportovně rekondiční masáže zvyšují výkonnost a pozitivně působí po fyzické a psychické námaze, poúrazových stavech.

Více informací »

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Hrdinová , 20.12.2018

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat pedikérce, paní Pavlíně Pelákové za její profesionální práci a laskavý přístup k zákazníkům.Trpěla jsem mykózou nehtů a žádné přípravky, které jsem si kupovala mi nezabíraly. Pak jsem se dozvěděla o léčebné pedikúře v DIEKU a před rokem a půl jsem přišla k paní Pelákové poprvé.Použila přístrojovou pedikúru, nehty se mi tím ztenčily a doporučila mi speciální tinkturu. Nyní mám nehty bez mykózy, bílé, upravené. Chodím na pedikúru pravidelně a jsem paní Pelákové moc vděčná. Její pedikérské služby mohu jen vřele doporučit.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655