Biorezonance - BICOM - Mgr. Šárka Stašková, Mgr. Kateřina Majerová

BIOREZONANČNÍ METODA BICOM JE SPECIÁLNÍ DIAGNOSTICKÝ A TERAPEUTICKÝ POSTUP, SE KTERÝM SE MEDICÍNA DÁVÁ NOVOU CESTOU. DÍKY PŘÍSTROJI BICOM MOHOU BÝT U MNOHÝCH PŘÍPADŮ ZJIŠTĚNY A LÉČENY KOŘENOVÉ, ČASTO SKRYTÉ, PŘÍČINY ONEMOCNĚNÍ
 

Biorezonance - BICOM

Možnosti využití metody Bicom

BICOM – Co to je a jak to funguje?

Při léčení akutních onemocnění a v chirurgii dokáže běžná medicína velkolepé věci. Léčba chronických onemocnění se však vyvíjí většinou složitěji a mnozí pacienti s ní nejsou spokojeni. Toto je právě oblast, ve které BICOM může svým jiným řešením významně pomoci.

Biorezonance - BICOM

Pozadí chronických onemocnění

Dnes žijeme ve velkém blahobytu. Četné technické přístroje, neuvěřitelně rychlé transportní a komunikační prostředky, nepřehlédnutelný počet chemických substancí a velké množství hotových potravin ulehčují náš všední den. Čím více tyto možnosti využíváme, tím více za ně platíme značnou cenu.

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd. Tyto zátěže zapříčiní u mnohých pacientů, že sud přeteče. To se projevuje v různých formách. Od  nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Je zajímavé, že základem chronických onemocnění je většinou více zátěží. Je také možné, že u pacientů se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Biofyzikální rovina nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni (laboratorní parametry) často možné.

Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat síly potřebné k zotavení těla

V zásadě je třeba říci, že tělo disponuje velkými vlastními silami k zotavení. Tělo má fenomenální regulační systém, s pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnány mimořádné negativně působící vlivy. Když však na tělo působí příliš velké zátěže, nebo je jich příliš mnoho a navíc působí delší dobu, může se stát, že regulační schopnost, jakož i síly k zotavení těla jsou zpomaleny, nebo dokonce zablokovány.

Jak funguje biorezonance BICOM

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. „komplementární medicíny“. Důležité teoretické základy biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků ve fyzice a v biofyzice, avšak v Čechách ještě nejsou akceptovány současnými názory klasické medicíny.

Podle poznatků kvantové fyziky mají elementární částice jak vlnový tak i částicový (hmotný) charakter. To znamená, že hmotu lze chápat vlastně jako energii a všechny substance – tedy i všechny buňky, části těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd. – mají své elektromagnetické vyzařování, svůj tzv. frekvenční vzorek.

Tělo může fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami. Buňky spolu komunikují nejen prostřednictvím látkové výměny, ale vyměňují si informace i prostřednictvím elektromagnetického vlnění.  Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami a ve zdravém těle funguje tato výměna informací bez překážky. Tak může každá buňka popř. každá část těla splnit svůj úkol. Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami. 

Je-li komunikace mezi buňkami narušena, je také ztížena jejich práce, což se může rychle projevit nejprve prostřednictvím více či méně jasných poruch existenciální orientace (duševního stavu), poklesu výkonu, chronické únavy a později také organickými změnami a tomu odpovídajícími symptomy. Symptomy se objevují nejčastěji tam, kde již nějaká slabina existuje (často také podmíněno dědičností).

Biorezonance - BICOM

Diagnostika

Mimobuněčná tekutina lidského těla není jen vyživovací médium buněk. Slouží také jako "zvláštní skládka odpadu" pro zatěžující látky v případě, pokud jsou vylučovací orgány jako např. játra/žluč, ledviny, střevo atd. přetíženy. Protože voda je kromě toho i efektivní registr informací, ukládají se zde také informace zatěžujících substancí. A tato oblast není pro laboratorní metody lehce přístupná.

Na biofyzikální úrovni mohou být takové zátěže většinou rychle a bezbolestně testovány. Přístroj BICOM zde nabízí cennou pomoc. Tak lze v mnoha případech zjistit, jaké zátěže mohou vést u pacientů k zdravotním poruchám (např. bakterie, viry, elektrický smog, materiály používané ve stomatologii, alergeny atd.). 

Léčba

BICOM rozhodně nenahrazuje klasické léčebné postupy. Vlastní tělesná regulace ale může být prostřednictvím biorezonanční terapie BICOM velice pozitivně podporována a urychlována. Komunikace mezi buňkami pak může opět dobře probíhat. Zátěžové látky mohou být uvolněny a vyloučeny. Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje BICOM se organismus obvykle dostává zpět do rovnováhy a je schopen sám si poradit se zátěžovými látkami.

Námi používaný přístroj BICOM optima je certifikovaný jako zdravotní prostředek dle SMĚRNICE RADY 93/42/EHS ze dne 14. června 1993 o zdravotnických prostředcích. Zde je k dispozici Prohlášení o shodě výrobku a získání CE známky výrobce zařízení MPC International S.A.

Zde se můžete podívat do diskuse ostatních pacientů, zde na příběhy pacientů.

Zde se můžete podívat na ceník služeb.

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME: 377 531 655 / 602 690 881

Dárkový poukaz

Udělejte radost svým známým, rodině, k jmeninám nebo jiným příležitostem.

Vyberte dárkový poukaz na cílené ošetření dle Vašeho uvážení.

Prosíme vás o omluvu z vámi objednané služby min. 1 den předem. V akutních případech budeme akceptovat omluvu do 8:00 hodin v den návštěvy.

V ostatním si budeme účtovat 50% ceny za službu, na kterou jste byli objednáni.

Děkujeme vám za pochopení!


26.05.2023

Betafit - udrží vás v dobré kondici

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné (dodává tělu minerály a železo), kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin.

Více informací »


09.09.2020

Jak neškodit vztahům, sobě ani dětem

Jak neškodit vztahům, sobě ani dětem. Informace o biorezonanci a přístroji BICOM.

Více informací »


09.07.2020

Bezpečné očkování s Bicomem

Bojíte se očkování? Přečtěte si o bezpečném očkování s využitím přístrojem Bicom.

Více informací »


29.05.2020

Bicom jako prevence proti koronaviru

Využití Biorezonance Bicom v boji proti virovým či bakteriálním onemocněním

Více informací »


29.05.2020

Bicom - stopka pro alergie

Trápí vás alergie? Víte jak funguje léčba biorezonancí? Dejte vaší alergii stopku!

Více informací »


27.08.2019

Produkty pro regeneraci těla a vyrovnanou mysl od firmy Energy

Poradíme vám s výběrem toho správného produktu pro regeneraci těla a vyrovnanou mysl od firmy Energy

Více informací »


23.04.2019

Biorezonanční terapie alergií

Trápí Vás alergie? Poradíme Vám, jak na ni! Biorezonanční terapie alergií pomáhá zmírnit nepříjemné reakce organismu.

Více informací »


11.04.2019

Bach® esence (Bachovy květové esence)

Bach® esence (Bachovy květové esence) jsou prostředkem k harmonizaci duše a nastartování přirozené obranyschopnosti organismu.

Více informací »


08.01.2019

Nabídka služeb - Biorezonance

Biorezonance - nabídka služeb - diagnostika Bicom, detoxikace a harmonizace, Bachova květná terapie.

Více informací »

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Lenka B., 10.04.2020

Jsem pacientka s autoimunitním onemocněním a díky biorezonanci a profesionálnímu přístupu Mgr.Kateřiny Majerové se zase po delší době cítím skvěle a plná energie.Vaše služby budu i nadále moc ráda využívat a doporučovat.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655