23.04.2019

Biorezonanční terapie alergií

Co je alergie?

Alergie je nepřiměřená reakce, kterou vyvolávají alergeny. Mezi známé alergeny patří pyly, prach, roztoči nebo srst zvířat. Méně se pak ví o dalších, které mohou být také spouštěčem nepříjemné reakce, jako například plísně, chemické látky, toxiny, cigaretový kouř a další. Důležitou roli má i prostředí, ve kterém žijeme, hormonální nerovnováha a stres. Je nutné si uvědomit, že v pozadí všech chronických onemocnění je systém hormonální, imunitní a trávicí. Velkou roli hraje střevní mikroflóra, stravovací návyky a spánkový režim. Podstatou je většinou různý typ zánětu, což souvisí s poruchou regulace imunitního systému.

Jaro přináší alergikům nepříjemné potíže, většinou v podobě rýmy, očních i dýchacích příznaků. Často je stav označován jako senná rýma, přestože se jedná o alergii na pyly. Toto se správně nazývá polinóza nebo sezónní pylová alergie. Častým projevem jsou i kožní symptomy v podobě alergické vyrážky, ekzémy, které vyvolávají svědění a bolest.

Základem naší terapie je anamnéza a podrobné vyšetření – diagnostika přístrojem BICOM. Hledá se oslabení, zátěž a příčina problémů, to znamená hlavní alergen. Diagnostika je založena na celostním testování, hodnotí se detoxikační funkce a to vzhledem ke stavu jater, ledvin, střev, kůže a lymfatického systému. Na základě anamnézy a subjektivních potíží je další vyšetření zaměřeno na průdušky, plíce a vedlejší dutiny nosní.

Prostřednictvím Bachových květů se působí i na psychický stav jedince. Vytvořením pozitivního postoje se podpoří vlastní vnitřní potenciál a obranné síly nasměrované k procesu sebeuzdravení.

V těle se vyladí stabilita orgánů, harmonizace tkání a čistící – detoxikační funkce.

Terapie přístrojem BICOM je nebolestivá a nemá žádné vedlejší účinky. Už Hippokrates tvrdil, že to, co léčí, jsou naše samoléčebné schopnosti. A to se může Biorezonancí podpořit.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655