Maderoterapie - Veronika Janouškovcová

Maderoterapie nebo Wood Therapy je masážní technika se speciálně navrženými dřevěnými prvky - válečky, které mají různé velikosti a tvary. Každý dřevěný prvek má specifické použití pro určitou oblast těla.

Maderoterapie vyrovnává energii a snižuje stres, ale použití této terapie se rozšířilo i pro estetické účely, protože ji lze použít ke zpevnění a konturování těla, redukci tuku, boji proti celulitidě a aktivaci lymfatického systému. 

Maderoterapie je 100% přírodní terapie dřevem.

Slouží hlavně k: 

Proč maderoterapie? 

Správné používání automaticky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové fibrózní celulitidy. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než laserová či ultrazvuková terapie na redukci celulitidy. Ty se zaměřují pouze na odbourávání problému nikoli na eliminaci příčin.

Jak funguje?

Cílem maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. 

Jak často a kolik procedur maderoterapie je potřeba podstoupit? 

Na masáže je nutné chodit pravidelně. V závislosti na citlivosti kůže a rozsahu celulitidy, je možné masírovat partie denně, případně obden. Výsledky jsou viditelné již po 4. či 5. návštěvě maderoterapie, přičemž doporučenou kůrou je 10 návštěv. 

Pro koho je/není maderoterapie vhodná?

Maderoterapie je vhodná pro všechny muže i ženy jakéhokoli věku.

Opatrnost je třeba mít u klientů, které mají trombózu ( léky na ředění krve warfarin). Nedoporučuje se aplikovat u těhotných a kojících žen, neboť se mléko může nakazit toxiny během laktace, když dochází k jejich vylučování z těla ven.

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME: 728 352 549 

Ceník si můžete stáhnout zde

 

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Jitka, 11.11.2022

Děkuji slečně Veronice. Spokojenost s maderoterapií na 200%. Poprvé po dvaceti letech nemám nateklé nohy.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655