26.05.2023

Betafit

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné (dodává tělu minerály a železo), kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin.

Podporuje:

Jeden z důvodů, proč mít Betafit v oblibě, je to, že má všechny předpoklady udržet člověka ve velmi dobré kondici. Vlivem času i znečištění životního prostředí se odpadní a toxické látky kumulují v tkáních našeho těla. Vylučování těchto nežádoucích látek je podmínkou pro to, aby naše tělo mohlo fungovat bez problémů dlouhou dobu – tuhle práci umí právě kopřiva. Řepa zas výborně regeneruje pokožku, působí na pleť, nehty, vlasy a pevnost kostí. Tyhle dvě léčivky v kombinaci ještě s přesličkou a rdesnem tak maximálně podpoří schopnost tělesné očisty.

SRDEČNĚ-CÉVNÍ ZÁLEŽITOST
Nemoci srdce a cév jsou zodpovědné za každé druhé úmrtí. Nevhodný životní styl vede k cévám ucpaným nánosy cholesterolu, vysokému krevnímu tlaku a následně nevyhnutelně k mrtvici či infarktu. Kopřiva dvoudomá v Betafitu zajišťuje normální činnost cévní soustavy. Červená řepa je zas bohatá na oxid dusnatý (chemicky NO), což je v současné době velmi sledovaná molekula, protože zlepšuje průchod krve do všech tkání díky rozšíření tzv. průsvitu cév. Betafit tak i díky dalším složkám, přidanému rutinu (flavonoid rostlinného původu), celkově příznivě působí na celý kardiovaskulární systém.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655