22.03.2019

Hrozivá pravda o plísni

Přes 40% lidí je nakaženo mírnou nehtovou mykózou a ani to netuší! Nejvyšší výskyt nakažených byl zaznamenán mezi obyvateli České republiky a to až 65 %! 

Lidé si zvykli odkládat léčbu až na poslední chvíli a ignorovat zjevné příznaky. Mezi tyto příznaky patří například:

CO SE STANE S NELÉČENOU MYKÓZOU?

Mykóza je pro lidský organismus nebezpečným nepřítelem. Vylučuje toxiny, které způsobují snížení imunity a v důsledku toho člověka postihují nemoce vnitřních orgánů, těžké alergické reakce. Léčba plísní se nedá zvládat domácími přípravky.

U lidí starších 40 let je mykóza hlavní příčinou častých nachlazení, astmatické bronchitidy, poruch funkce vnitřních orgánů. V tomto věku infekce na noze může vést k rozšíření dermatitidy po celé noze. Proto není radno s léčbou mykózy otálet. Zanedbaná mykóza může končit až totální dystrofickou onychomykózou, která je životu nebezpečná.

Pokud nezasáhnete v počáteční fázi, plíseň se dostane do krve a rozšíří se po celém těle. Pokud má k tomu jedinec oslabenou imunitu, přivodí mu těžké infekční komplikace: toxické a alergické zatížení srdce, orgánů břišní dutiny, ledvin.

Bez včasné léčby je pravděpodobnost nezvratného postižení až 95 %.

Pokud nezačnete s léčbou plísně včas, během několika let vám poškodí strukturu nehtové ploténky a skončí to její ztrátou.


 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655