16.10.2023

Jak a čím si pomoci při angíně

S příchodem podzimu a nastupujícími chladnými a vlhkými dny je naše tělo vystavováno zvýšenému náporu. Jsou-li naše ochranné mechanismy silné, zůstáváme zdraví, pokud jsou však slabší než vliv prostředí, dochází k onemocnění.

V tomto článku bychom se rádi věnovali onemocnění o oblasti krku - angíně.

Angína může mít buď virový (zarudnutí a prosáknutí mandlí i celé oblasti krku) nebo bakteriální (mandle se postupně pokrývají bílými povláčky) původ. Zatímco závažná bakteriální angína vyžaduje podání antibiotik, mírné bakteriální a virové infekce můžeme zvládnout léčbou symptomatickou.

Z přípravků Energy je nejčastěji doporučován:

Velmi důležitá je prevence a posílení imunity. Pokud trpíte zimními infekty, je důležité nabrat dostatek energie během léta, v chladnějším období doporučujeme vařit teplé snídaně (polévky, kaše) - tím dochází k podpoře sleziny a slinivky a preventivně podávat produkty, které podporují tvorbu energie na obranu těla (Vironal, Mycoren)

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655