05.04.2019

Doporučení před a po lymfodrenáži

Před a v den lymfodrenáže se vyhněte alkoholu a těžké fyzické aktivitě.

Na začátku procedury se provede základní (bazální) ošetření krku, jemnými hmaty se uvolní mízní uzliny, které jsou uložené v nadklíčkové oblasti a dechová cvičení pro rozproudění hlubokého lymfatického systému (20%), které nelze ovlivnit manuální lymfodrenáží. Následuje ošetření (uvolnění) spádových (centrálních) uzlin v tříslech nebo v podpaží.

Po lymfodrenáži je normální pocit sucha v ústech, větší žízeň, častější močení, únava díky nastartování detoxikačního procesu, a někdy i bolest hlavy, ale tyto méně příjemné reakce jsou jen dočasné. Naopak, někteří lidé se po lymfodrenáži cítí více výkonný a lehčí díky rozproudění lymfy a zrychlení metabolismu.

Tyto reakce jsou velmi individuální a je vhodné naslouchat a respektovat své tělo bezprostředně po lymfodrenáži a popíjet vodu nebo bylinný čaj.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655