18.05.2018

Jak probíhá epilace teplým voskem?

Jaký je rozdíl mezi depilací a epilací?

Tyto 2 slova se velmi často zaměňují. Při depilaci se odstraňuje pouze viditelná část chloupku - holení, depilační krémy.  Při epilaci teplým voskem, epilátory, IPL je chloupek odstraněn celý, včetně cibulky. Jedná se tedy o celkově účinnější metodu, při které navíc dochází ke zmírnění tvorby chloupků nebo jejich ztenčení.

Epilace teplým voskem

Epilace teplým voskem je nejoblíbenější způsob odstranění nežádoucích chloupků. Patří k tradičním kosmetickým postupům a jeho původ datujeme již do starověkého Egypta.

Postup ošetření

Teplý vosk se nanese na vydesinfikovanou pokožku ve směru růstu chloupků, poté se přiloží speciální depilační papír a uhladí se po směru růstu chloupků. V protisměru růstu chloupků se jím trhne. Ošetření je téměř bezbolestné. Hladká pokožka vydrží 4-6 týdnů.

Po depilaci se ošetřované místo zbaví zbytků vosku, aplikuje se zklidňující  podepilační olej, který pokožku zklidňuje a zároveň vyživuje.

Vosky, které používáme v našem salonu jsou přírodního původu.

Před ošetřením je důležité chloupky neholit a nechat je co nejvíce dlouhé, výsledek je potom mnohem větší. Po epilaci je nutné vyhnout se slunečnímu záření.

Touto procedurou je možné ošetřit všechny partie těla.

 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655