04.01.2019

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná, pomalá, hmatová technika, která zvyšuje vstřebávání a pohyb lymfy z podkoží a napomáhá ji transportovat mízním systémem do krevního řečiště. Jedná se o řadu hmatů prováděných s malým tlakem a důležité je, aby nedocházelo ke zvýšenému prokrvení. Základním principem manuální lymfodrenáže je respektování toku lymfy tak, aby lymfa byla odvedena do již vyprázdněného (ošetřeného) mízního systému až k jeho ústí do žilního řečiště v oblasti krku. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla.

Před každou manuální lymfodrenáží se musí provést základní ošetření krku a dechová cvičení pro uvolnění hlubokých lymfatických uzlin, které nelze ovlivnit manuální lymfodrenáží. Kromě lymfodrenáže je vhodný pohyb, kdy je největší hnací silou pro pohyb lymfy svalová pumpa.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655