04.01.2019

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je metoda pracující na principu graduovaného nafukování a vyfukování komor a tím napomáhá vyprázdnění míznic v podkoží a mobilizuje mízu.

Přístroj Lympha Press Optimal je zdravotně certifikované zařízení, které provádí kompletní lymfodrenáž od konečků prstů přes nárty, po celé délce končetin až po břicho bez jakéhokoliv přerušení a přizpůsobí se každému typu postavy. Přístroj obsahuje 24 na sobě nezávislých komor, které se vzájemně překrývají, a lze nastavit různý tlak pro každou komoru a nastavit si tak individuálních terapií pomocí počítače.

Před každou přístrojovou lymfodrenáží je nutné provést základní ošetření krku, dechové cvičení pro uvolnění hlubokých lymfatických uzlin a ošetření centrálních lymfatických uzlin v tříslech nebo axilách.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655