Edukace pacientů – Bc. Jana Kocourková

DOVOLENÁ: 27. - 31.12.2018 

Zastupuje:

v neodkladných případech: MUDr. Tomáš Krystl, tel. 377 259 043

v akutních případech: FN Plzeň, Městská nemocnice PRIVAMED

 

DIABETES JE ZPRAVIDLA CELOŽIVOTNÍM ONEMOCNĚNÍM, KTERÉ VYŽADUJE TRVALOU EDUKACI NEMOCNÉHO.

Lidé zapomínají a jsou mnohdy nepozorní. Dostatečné znalosti diabetika o jeho chorobě a jeho motivace hned od počátku léčby má příznivý odraz v kompetenci onemocnění. Naším cílem je především klienta motivovat ke správnému způsobu života, stravovacím návykům, pohybovým aktivitám, apod. Vysvětlit jim, že dobrá metabolická kompenzace je klíčem k prevenci pozdních diabetických komplikací. Je době známo, že edukace a pozornost zdravotnického týmu v pravidelných kontrolách může zabránit ulceracím a velkým amputacím.

Dalším cíli je informovat diabetika o jeho léčbě, prakticky s ním nacvičit měření glykémie glukometrem, aplikaci inzulinu, úpravu dávky inzulinu podle hladiny glukózy v krvi. Dále vysvětlit co to je hypoglykémie, jak se projeví, její příčiny a prevence. V neposlední řadě plánování jídelníčku, a správné fyzické fyzická aktivity. Pacient od nás obdrží praktický edukační manuál pro diabetiky.


KONTAKT: 377 535 895

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Online rezervace

Připravujeme pro Vás online rezervace. Zatím nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře »

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655