Masáže - Veronika Janouškovcová

 

Mgr. Šárka Stašková

Fyzioterapie

Diagnostika

Základem vyšetření je kineziologický rozbor se zhodnocením držení těla ve stoji se zaměřením na klíčové oblasti – hlava, hrudník, páteř, pánev a dolní končetiny. Hodnotí se aspekcí (pohledem) a palpací (pohmatem) v návaznosti na antropometrické měření. Dle charakteru potíží se dále vyšetřují měkké tkáně – kůže, podkoží, fascie a svaly. Posuzuje se patologický nález, především zvýšené napětí a přítomnost reflexních změn. Součástí je i vyšetření kloubní pohyblivosti u poúrazových stavů nebo při degenerativních změnách v úrovni kosti a kloubu. Neopomenutelné je i hodnocení bolesti jakožto nejčastějšího příznaku poruch pohybového aparátu. Na základě anamnézy a pomocí dalších specifických testů se upřesňují příčiny a potíže pacienta.

Terapie

Každá terapie má být cílená na problematickou oblast a sestavena na základě vyšetření. Patří sem manuální terapie, což jsou myofasciální techniky s cílem uvolnění měkké tkáně a mobilizační techniky se zaměřením na kloubní blokády. Důležitá je kinezioterapie - pohybová léčba s využitím různých konceptů.

Prevence

Péče o tělo z hlediska prevence primární, sekundární i terciální. To znamená předcházení vzniku onemocnění nebo úrazu, zhoršení potíží již daného problému a snaha o zabránění rozvoje komplikací. Součástí jsou i regenerační a relaxační techniky, například masáže či zábaly.

Edukace

Je vzdělávací program s cílem šířit informovanost o fyziologických zásadách, zdravém pohybu, prospěšném a méně vhodném způsobu žití. Velký význam má program „Školy zad“ vzhledem k četnosti vertebrogenních algických syndromů (bolestí zad) u populace nejen staršího a středního věku, ale stále častěji i generace mladé, dospívající.

To vše vyžaduje aktivní přístup a převzetí zodpovědnosti za své zdraví.

Ceník masáží si můžete stáhnout zde

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME: 728 352 549 

Mgr. Šárka Stašková

 


27.04.2019

Mgr. Šárka Stašková

Mgr. Šárka Stašková - curriculum vitae

Více informací »

Reference

Naší vizitkou jsou spokojení pacienti. Budeme rádi, když naši práci ohodnotíte i zde na webových stránkách.

+ přidat referenci

Mašková Marcela, 08.09.2019

Paní Mgr. Šárka Stašková je velice příjemná, vstřícná i co se objednání týká, vždy mé dceři vyhověla, objednala tak, aby příliš nezameškala ve škole.Při použití BICOMU se vždy snažila přidat další program na podporu hojení aseptické nekrozy na kosti dolní končetiny. Bohužel, přístroj v případě mé dcery nebyl účinný, subjektivní potíže se nezměnily. I tak velké díky za obětavou snahu a super přístup. Mašková

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace
Biorezonance - detoxikace, harmonizace
Biorezonance - hubnutí
Biorezonance - opakovaná návštěva
Biorezonance - první návštěva
Odvykání kouření
Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin
Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655