20.04.2018

Dokonalé odlíčení pleti pomocí přípravků les Démaquillant

LAIT Micellaire Démaquillant


Potřebujete odstranit nánosy make-upu aniž byste odstranili z pleti i vlhkost? Vyzkoušejte novinku od Payotu – micelární pleťové mléko.

LOTION TONIQUE Reveil


Tónovací krém Reveil se postará o dokončení odlíčení, revitalizuje pleť a krásně ji rozjasní. Neobsahuje ani alkohol! Pokožku zanechá čistou, měkkou a zářivou.

MOUSSE Micellaire Nettoyante


Čisticí micelární pěna jemně čistí tvář, neobsahuje mýdlo a jeho krémová textura zachová pleť dokonale čistou, svěží a jemnou.

EAU Micellaire EXPRESS


Micelární voda čistí a odstraňuje make-up z tváře a očí v jediném kroku. Jeho textura zanechává pokožku čistou, měkkou a pohodlnou.

Démaquillant INSTANTANÉ YEUX


Dvoufázový odličovač si poradí s jakýmkoliv voděodolným make-upem, včetně černých očních linek, řasenky či rtěnky. Je vhodný i pro ty, které nosí kontaktní čočky a mají citlivé oči.

Créme Micellaire Demaquillante


Čistící micelární odstraňovač make-upu a nečistot nabízí jedinečný komfort. Jemná textura zanechá pokožku čistou a vláčnou.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655