04.04.2019

Dopřejte si jarní detoxikaci těla

Očista organismu má vliv na naše zdraví, kdy se tělo zbavuje nežádoucích a škodlivých toxinů. Významným detoxikačním orgánem je lymfatický systém, který je velmi často oslaben a přetížen, což se projevuje únavou, sníženou imunitou, celulitidou, pocitem těžkých nohou na konci dne a zadržováním vody v těle. Neprospívá mu jednostranná zátěž, stres, nedostatek pohybu, mělké dýchání a nošení těsného spodního prádla.

Jednou z účinných možností, jak nastartovat a podpořit detoxikaci, je lymfodrenáž, která zvyšuje vstřebávání a pohyb lymfy z podkoží a napomáhá ji transportovat mízním systémem do krevního řečiště, čímž dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla ven. Pro optimální nastartování detoxikačních procesů se doporučuje absolvovat minimálně 10 lymfodrenáží a pak chodit pravidelně jednou za tři týdny až měsíc.

Účinek lymfodrenáže je vhodné podpořit pohybem - nejlépe svižnou chůzí (ideálně v kompresivních legínách), dechovým cvičením (hluboké břišní dýchání), kdy se aktivuje hluboko uložený lymfatický systém (20%), a zvýšeným pitným režimem.

Edukace našich klientek je samozřejmostí.

Nabízíme bylinné čaje Lymfodren od firmy Ryor.

 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655