27.04.2018

Jak bojovat s nedokonalostmi pleti?

UNI SKIN JOUR - sjednocující krém

Denní krém chrání před buněčnými dysfunkcemi, které způsobují nejednotnou pleť (pigmentové skvrny, mdlou pleť, jizvy, zarudnutí). Oživuje zářivost pleti. Obsahuje superochranné aktivní látky, které tvoří ochranný štít a na druhé straně pomocí SPF 15 chrání před UVA zářením (zdroj buněčného poškození, UVA reprezentuje téměř 95% ultrafialového záření, které dosahuje na povrch Země; svítí po celý rok a dokáže proniknout hluboko do pokožky ).

UNI SKIN CC CREAM - sjednocující tónovací CC krém

Multifunkční krém, který sjednocuje barvu pleti. Opravuje a zakrývá nedokonalosti pleti (pigmentové skvrny, mdlou pleť, jizvy, zarudnutí). Díky SPF 30 poskytuje vysokou sluneční ochranu před UVA.

YEUX ET LÈVRES - sjednocující balzám na oči a rty

Tento delikátní balzám bez parfemace chrání před buněčnými dysfunkcemi, které způsobují nejednotnou pleť. Obnovuje zářivost pokožky kolem očí, rtů a viditelně vyplňuje jemné linky.

CONCENTRÉ PERLES - rozjasňující sérum

Mimořádně sérum se nanáší pravidelně každé ráno a večer na dobře očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Působí na buněčné disfunkce, které jsou původci nejednotné pleti. Po aplikaci se rozjasňující perly spojí s aktivním gelem nasyceným kyselinou hyaluronovou a pleť je rozzářená.

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655