02.04.2018

Jaro je tu, aneb péče nejen o nohy

Jaro je tu..... aneb, péče nejen o nohy

 

Milé klientky,

také se těšíte, až zujete kozačky a vplujete do lodiček či sandálků? Pak nezapomeňte na důležitý krok ohledně odložených bot k uskladnění, či právě nachystaných na novou sezónu.

 

Péče o boty je prvním krokem k péči o nohy

Boty, které se chystáme uskladnit, je třeba před tímto krokem ošetřit, Boty umyjeme ,ošetříme na povrchu vhodným přípravkem – krémem na ochranu povrchu, řádně necháme vyschnout a v neposlední řadě vydezinfikujeme.

Antibakteriální spreje do bot koupíte v drogerii, lékárně nebo i u nás v salonu pedikúry. Boty uvnitř vystříkejte a opět nechte pečlivě vyschnout. Takto je máte připravené na další sezonu bez obav z šíření bakterií, které mohou vybujet v mykózu (plíseň) kůže nebo nehtů. Pokud jste to neudělali s jarní obuví v loni, tak ji vydezinfikujte nyní. Pokud máte k mykózám sklony, tak boty dezinfikujte 1x týdně.

Tak ať Vám to pěkně a zdravě šlape!

Vaše Pája

 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655