24.04.2018

Představujeme Vám řadu NUTRICIA pro suchou pleť od značky PAYOT

Suchá pokožka znamená nedostatek lipidů. Viditelná suchost, malé dírky na povrchu pokožky a podráždění způsobené pronikáním agresivních složek a alergenů. Víme jak ji ošetřit. V první řadě je důležité doplnit lipidy pro posílení a regeneraci kožní bariéry. Dehydrovaná pokožka trpí nedostatkem vody hluboko uvnitř. Proto ji potřebuje doplnit.

Nová řada NUTRICIA od značky PAYOT obsahuje:

Produkty z řady Nutricia:

NUTRICIA HUILE SATINÉE


Výživný suchý olej v 30 ml balení v lahvičce s dávkovačem, který se aplikuje ráno a večer. Suchá hedvábná textura se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Pohltí vás delikátním parfémovým závojem. Suché pokožce dodá potřebnou výživu. Intenzivně vyživuje a zlepšuje strukturu kůže. Také zlepšuje pružnost a komfort.

NUTRICIA CRÈME CONFORT


Vyživuje, zlepšuje strukturu pleti a zklidňuje. Bohatý, extrémně výživný nemastný krém, který má dlouhotrvající a komfortní texturu. Intenzivně vyživuje a zklidňuje suchou pleť. Posiluje a obnovuje hydrolipidový film. Pokožku chrání před externími agresivními vlivy a poskytuje výživu, kterou potřebuje.

NUTRICIA BAUME LÈVRES


Jemně duhový výživný balzám, ideální na suché a poškozené rty. Posiluje a viditelně obnovuje hydrolipidový film. Zbavuje se nepříjemných pocitů napětí a chrání před vnějšími vlivy tím, že na rtech vytváří neviditelný ochranný film.


 

Využijte možnosti se rezervovat online »

Bicom

Bachova květová terapie, harmonizace

Biorezonance - detoxikace, harmonizace

Biorezonance - hubnutí

Biorezonance - opakovaná návštěva

Biorezonance - první návštěva

Odvykání kouření

Testace léčivých přípravků přístrojem Bicom

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Manuální lymfodrenáž horních končetin a trupu

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Vstupní vyšetření/ konzultace - lymfodrenáž

Jak se k nám dostanete prostřednictvím MHD?

Jeďte tramvají č. 1 nebo č.4 z centra města směrem na Lochotín (nebo obráceně z Lochotína/Košutky). Na stanici Pod Záhorskem u benzinové pumpy Shell vystupte a jděte pěšky 150 metrů po Karlovarské třídě nahoru směrem na Lochotín. Dieko se nachází po pravé straně.

Dieko, s.r.o. Plzeň

Jak se k nám dostanete svým autem?

Směrem z centra na Lochotín a Karlovy Vary jeďte po Karlovarské třídě přes most Generála Pattona. Podjeďte kruhový objezd u Kauflandu a u benzinové pumpy Shell projeďte světelnou křižovatku rovně. Hned za touto křižovatkou po cca 150 metrech je po pravé straně vjezd mezi domy, kterým se dostanete na parkoviště společnosti DIEKO. Obráceným směrem z Lochotína/Košutky do centra jeďte po Karlovarské třídě až na kruhový objezd, kde se otočte a dále jeďte podle instrukcí popsaných výše.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!Dieko Karlovarská Plzeň

Dieko s.r.o.

Víceoborové ambulatní zdravotnické zařízení

Karlovarská 30a
301 00 Plzeň

E-mail: info@dieko.cz
Telefon: (+420) 377 531 655